Laatste nieuws
• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"• Lewis Hamilton ziet kansen voor Ferrari na tweede plaats in sprintrace: "Zodra de regen kwam, wist ik dat dit een mooie dag werd"• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"• Lewis Hamilton ziet kansen voor Ferrari na tweede plaats in sprintrace: "Zodra de regen kwam, wist ik dat dit een mooie dag werd"
Formule 1

Heeft Nico Hulkenburg een racecontract op zak voor 2012?

Door Edwin Schimmel23 oktober 2011 · 06:10 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Volgens diverse bronnen heeft de Duitser Nico Hulkenburg afgelopen week een contract getekend voor een racestoeltje bij het team van Force India F1 Team voor het aankomend seizoen. De 24 jarige test- en reservecoureur van Force India debuteerde vorig jaar bij het team van Williams en presteerde sterk met onder andere een pole position, maar wist voor 2011 geen racestoeltje te bemachtigen. Uiteindelijk koos Hulkenburg voor een testrol bij Force India, in de hoop in 2012 aanpraak te kunnen maken op een racestoeltje. Dit lijkt nu geluk te zijn en volgens een Duitse autosport site zal Hulkenburg zijn landgenoot Sutil gaan vervangen.

Zijn manager, Timo Gans, wil echter niks bevestigen en hetzelfde geldt voor het team, dat zijn rijders voor 2012 pas officieel bekend maakt in december.

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×