Formule 1

Hardnekkige problemen voor Ferrari F1 Team: "Duurt de rest van de zomer"

Door Casper Bekking9 augustus 2013 · 13:49 uur1 min lezen
De windtunnelproblemen van het Ferrari F1 Team zijn voorlopig nog niet opgelost. De Scuderia kampt al ruim een jaar met correlatieproblemen tussen de windtunnel en de resultaten op het circuit. Daardoor is het team uitgeweken naar de hypermoderne tunnel van Toyota in Keulen terwijl er regelmatig tests uitgevoerd worden om de problemen te verhelpen. Tot op heden is dat echter nog niet gelukt, wat tot resultaat heeft dat Fernando Alonso al 39 punten achterstand op leider Sebastian Vettel heeft.


“Vorig jaar hadden we problemen en dat is nog steeds het geval”, zei chief designer Simone Resta. “We werken in een externe windtunnel om onze eigen versie te verbeteren. Dat duurt de rest van de zomer. Het is dus een probleem maar we werken er aan om het op te lossen.”

Resta gaf tevens aan dat een reeks updates in de komende drie races ervoor moet zorgen dat Alonso weer een rol gaat spelen in de strijd om de titel: “De reden dat we in de afgelopen races problemen hadden komt doordat de nieuwe onderdelen die we meebrachten, niet werkten. We hebben echter vele nieuwe items voor Spa, Monza en Singapore dus we werken er race na race aan.”
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×