Formule 1

HANDIG: afwijkend TIJDSCHEMA Grand Prix van Canada: Hoe laat is Max Verstappen op het asfalt?

Uitgegeven door Bas Kaligis • 8 juni 2019 08:01 • Print artikel

Dit weekend staat de Grand Prix van Canada op de Formule 1-kalender. De grote favorieten op het Circuit Gilles Villeneuve zijn Mercedes en Ferrari of misschien Max Verstappen alsnog voor een verrassing zorgen in de RB15.

Formule 1 2019 Max Verstappen


De Nederlander werd in de editie van 2018 derde achter Valtteri Bottas en de uiteindelijke winnaar Sebastian Vettel. Kan de Aston Martin Red Bull Racing-coureur voor een kunststukje zorgen? Naast de Formule 1, is het hele weekend volgepakt met veel raceplezier. Bekijk onderstaand overzicht voor alle actie. Let op! Onderstaande tijden omgerekend. In Montreal lopen ze daar 6 uur achter op Nederland.

Overzicht programma Grand Prix van Canada in NL-tijden:

FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA 2019

	  	 
SATURDAY 8th JUNE
Formula 1 Team Pit Stop Practice 14:00 - 14:45
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 14:00 - 14:30
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Walk 14:00 - 14:50
F-1600 Qualifying Session 15:00 - 15:30
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 15:40 - 16:05
Formula 1 Third Practice Session 17:00 - 18:00
Ferrari Challenge Qualifying Session 18:20 - 18:55
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 19:00 - 19:30
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Walk 19:00 - 19:45
Formula 1 Preview Qualifying 19:00 - 20:00
Formula 1 Qualifying Session 20:00 - 21:00
Formula 1 Press Conference 21:00 - 22:00
Ferrari Challenge First Race (15 Laps or 25 Mins) 21:30 - 22:00
Porsche Cup Challenge First Race (19 Laps or 30 Mins) 22:30 - 23:05
F-1600 First Race (15 Laps or 25 Mins) 23:35 - 00:05


SUNDAY 9th JUNE
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 14:15 - 14:45
F-1600 Second Race(15 Laps or 25 Mins) 15:15 - 15:45
Porsche Cup Challenge Second Race(19 Laps or 30 Mins) 16:15 - 16:50
Ferrari Challenge Second Race(15 Laps or 25 Mins) 17:15 - 17:45
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 18:00 - 18:20
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Walk 18:00 - 19:00
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 18:25 - 18:55
Formula 1 Formula 1 Drivers' Parade(Cars )18:30 - 19:00
Formula 1 Preview Race 19:00 - 20:00
Formula 1 Starting Grid Presentation 19:00 - 19:15
Formula 1 National Anthem 19:54 - 19:56
Promoter Activity CF-18 Fly Past TBC 19:58 - 19:59
Formula 1 Grand Prix (70 Laps or 120Mins) 20:10 - 22:10

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS