Hamilton pole, Button rekent op de overwinning “Voelde me niet fijn”
Normaal gesproken is Jenson Button iemand die heel goed met zijn banden kan omgaan, maar vandaag was het helaas niet zo’n dag voor de Engelsman. Terwijl zijn teamgenoot van het McLaren F1 Team, Lewis Hamilton, op pole positie staat, kwam Button niet verder dan een vierde positie. Toch ziet Jenson Button het niet somber in.
“Ik vond het erg lastig vandaag, zeker omdat ik me niet fijn voelde in de wagen doordat deze steeds weg sprong. Ook had ik problemen om de banden over één ronde goed te krijgen, dus ik hoop dat de balans beter zal zijn tijdens de race op zondag”.
“Het zal voor iedereen een lastige zondagavond worden in Singapore, maar het positieve is dat je hier wel kan inhalen. Starten vanaf de vierde positie is dan ook niet slecht, want zelfs een overwinning is mogelijk vanaf die positie. Ik hoop dan ook op een betere race”.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"

