Hamilton opnieuw betrokken bij vreemd incident: "Hij kon niets winnen"
SINGAPORE - Felipe Massa start in de Grand Prix van Singapore als zesde. Na de kwalificatie werd vooral gepraat over zijn incident met Hamilton: de Brit wou om een of andere reden absoluut de Ferrari F1-rijder inhalen tijdens zijn outlap en zorgde zo bijna voor een botsing. Massa snapte na de kwalificatie dan ook niets van de actie van Hamilton en zei zelfs tegen BBC dat Hamilton opnieuw zijn verstand niet gebruikte.
"Zesde is zeker niet het resultaat dat we voor ogen hadden, maar we moeten het aanvaarden. Nu moeten we nadenken over de race, die er zeker niet gemakkelijk uit ziet: slijtage van de banden is belangrijk, zowel bij de zachte als de superzachte banden en het moet mogelijk zijn om ons zoveel als mogelijk daaraan aan te passen. Ik denk dat, als nooit tevoren, de strategie juist hebben de sleutel is tot een goede race. We zijn hier competitiever dan in Monza", zei de Braziliaan. "Vandaag was het niet simpel om een perfecte ronde te rijden en, zelfs al is de wagen veel verbeterd in vergelijking met de laatste vrije oefensessie, had ik nog altijd veel overstuur, vooral als de achterbanden aan het oververhitten waren in de tweede en derde sector."
"Het incident met Hamilton? Eerlijk, ik begrijp niet waarom hij mij per se wou inhalen: we reden allemaal op een lijn in onze outlap en er was niets dat hij kon winnen door zo te handelen."
Catya Leroux
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle ziet groot probleem voor stoelendans rond aanvoer Red Bull

LINE-UP: Braziliaan Rafael Câmara is de vervanger van Ocon bij Haas F1 in 2027

Pierre Gasly legt pijnlijke zwakte van Alpine bloot op stratencircuit: "Ik sta iedere keer dwars zodra ik het gas aanraak"


