Hamilton enthousiast: "De auto voelt goed aan"
Lewis Hamilton is nog steeds in volle voorbereiding op het aanstaande seizoen. De McLaren F1-coureur was rond de kerstdagen aan het trainen in Zwitserland, en werkte begin deze maand een fysieke sessie af in de Rocky Mountains om zo fit mogelijk aan de eerste wintertest te beginnen. De wereldkampioen van 2008 is deze week actief in het McLaren Technology Centre om in de simulator de nieuwe auto te testen. Het team begint de wintertests in Valencia met een interim-bolide, om in Jerez het nieuwe wapen te debuteren.
"Hallo allemaal. Ik ben vandaag op de MTC in de simulator en aan het trainen", liet Hamilton via Twitter weten. "De auto voelt goed aan, je weet nooit hoe het de anderen vergaat maar ik ben blij met waar wij staan. We blijven pushen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein, die gehouden wordt in Maleisië + supportprogramma

Audi Revolut F1 Team kent positieve start van de 2026 Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Audi Revolut F1 Team onthult visie voor nieuwe thuisbasis in Hinwil, Zwitserland



