Grands Prix zijn meer dan genoeg voor Max Verstappen, maar af en toe een MotoGP gaat er wel in
Max Verstappen vindt het racen op de circuits van de Formule 1 kalender al meer dan genoeg en heeft privé geen zin om dat ook nog eens op een ander platform te doen. De Nederlander die ook furore maakt in de laatste versies van de verschillende racegames is zelf een fervent gamer, maar geen race-games voor Verstappen.
“Ik heb een nieuwe PlayStation gekocht, dat was een grote verandering", zei Max op Verstappen.nl. "Echt, het was een triest verhaal. De PlayStation die ik al drie of vier jaar had, stopte ermee. Ik heb daar veel mooie herinneringen. Deze is een upgrade met 4K, de Pro versie.”
Zelf speelt de Limburger geen race-games maar wel een aantal andere spellen: “Nog steeds voornamelijk FIFA. Ik race zelf al dus ik hoef geen race-spellen te spelen. Dus voornamelijk FIFA en af en toe MotoGP. Ik heb een paar first person shooters en andere games gespeeld voor ik Formule 1 reed, maar nu vooral FIFA.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."

Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?

Lewis Hamilton pleit voor circuits met keuze tussen dag- en avondrace



