Formule 1

Grand Prix van Australië gaat gewoon door: "Alle lichten staan op groen"

Door Bart2 maart 2020 · 10:08 uur1 min lezen
Door de wereldwijde uitbraak van het Coronavirus worden veel sportevenementen afgelast of soms zonder publiek afgewerkt. Dit om verder verspreiding van de ziekte tegen te gaan. Ook in Australië is het virus gearriveerd, maar dat weerhoudt de organisatie van de eerste Grand Prix van het jaar er niet van om de race af te gelasten. In een statement zegt de organisatie wel dat de situatie nauwlettend gevolgd wordt.



"Alle lichten staan op groen en we zijn 24 uur per dag met de voorbereidingen bezig", zegt directeur van de Australische Grand Prix Andrew Westacott op de officiële racewebsite. "Het circuit wordt klaar gemaakt voor de Formule 1 en de eerste mensen van de organisatie zullen de komende dagen op het circuit arriveren."

"Natuurlijk staat de gezondheid en veiligheid van alle bezoekers bovenaan en we houden continu contact met alle betrokken instanties. Wij hebben geen signalen ontvangen van de Australische overheid dat reizen van en naar bepaalde gebieden verboden gaat worden."
B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×