Gooit Mercedes F1 de handdoek? "Het is het bekende probleem"
Sebastian Vettel kan na zijn zege in de Grand Prix van Duitsland de titel al ruiken. De Red Bull F1-coureur hield beide Lotussen achter zich en finishte met een seconde voorsprong op Kimi Raikkonen, waardoor de regerend wereldkampioen een belangrijke stap zette in de richting van zijn vierde opeenvolgende wereldtitel. Mercedes heeft de handdoek eigenlijk al in de ring gegooid, als we de uitspraken van hun voorzitter Niki Lauda horen.
“Vettel en Red Bull vormen het beste pakket in de Formule 1”, erkende Lauda tegenover Osterreich. “Sebastian is op dit moment nog niet de winnaar van de titel, maar hij is overduidelijk hard op weg. In de Duitse GP kregen we de banden niet in het juiste window vanwege de hoge baantemperatuur. Het is het bekende probleem dat bijna elk team dit jaar heeft meegemaakt.”
“Mercedes heeft ten opzichte van vorig jaar een grote stap voorwaarts gemaakt en is nu het tweede team, achter Red Bull. Fernando Alonso in de Ferrari kampt met hetzelfde probleem als wij: hij heeft nog niet opgegeven maar dit seizoen wordt helaas gekenmerkt door de problemen met de banden.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"

George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore

FIA geeft tekst en uitleg over vermogensverlies en de chaos voor start Grand Prix van Bahrein in Maleisië



