Giovinazzi hoopt op het beste in Monza: "Zandvoort en Monza zijn compleet verschillend, maar hopelijk..."
Antonio Giovinazzi kijkt uit naar zijn thuisrace en de thuisrace van het Alfa Romeo Racing Team. Vorige week tijdens de Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort mocht de Italiaan vanaf de zevende plaats beginnen. Uiteindelijk kwam de Alfa Romeo coureur als veertiende over de finish in Zandvoort.
"Thuis racen is altijd een speciaal moment, en om dat voor de fans van Monza te doen, maakt het nog beter. We hebben vorige week gezien wat een geweldige sfeer supporters kunnen maken en ik hoop dat het dit weekend hetzelfde zal zijn in Italië. Ik herinner me de race in 2019, die één van de hoogtepunten in mijn carrière is, dus ik hoop een soortgelijke prestatie te herhalen als we weer op het circuit komen. Als circuit ligt Monza ver verwijderd van Zandvoort, maar hopelijk kunnen we nog competitief zijn in de kwalificatie en een goed resultaat behalen in de race", zei Giovinazzi, in een preview van het team voorafgaand aan de Italiaanse Grand Prix van komend weekend.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Cadillac F1 Team: "Veelbelovend tempo laten zien en optimaal gebruikgemaakt van de upgrades, maar..."

Ferrari ruikt kansen in Bakoe: Leclerc start naast Russell en ziet plots ruimte voor een sensationele aanval op Mercedes

George Russell relativeert prestaties in Bakoe: “Sinds de zomerstop geweldig geweest”


