Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Geruchtenmolen: Mick Schumacher de vervanger van Sebastian Vettel? Manager Todt tegen Sky: "Er is geen reden om..."

Door Wim Boekel3 april 2019 · 10:01 uur1 min lezen

In Italië gaan al de geruchten dat Mick Schumacher zijn landgenoot Sebastian Vettel gaat vervangen bij Ferrari. Vettel heeft het lastig bij het Italiaanse team en zag in Bahrein zijn nieuwe teamgenoot Charles Leclerc veel beter presteren. Het is voor de Italiaanse media voer om te speculeren op de komst van de zoon van de legendarische Michael Schumacher. Zijn manager Nicolas Todt wil er echter nog niets van weten.

“Er is geen reden om haast te hebben”, vertelde Todt aan Sky Sports. “Wat belangrijk voor Mick is dat hij hopelijk op een dag, hopelijk niet te laat, de Formule 1 bereikt en daar vele jaren blijft. Zijn doel is niet om de Formule 1 zo snel mogelijk te bereiken, maar als goed voorbereid man de Formule 1 te bereiken, zoals Charles Leclerc heeft gedaan.”

“De eerste keer voor hem in een Formule 1-auto, in een rode Ferrari, betekent veel voor de familie en vele fans zien de Schumacher-naam in een rode auto. Net zoals Charles, stapt Mick in de Ferrari Academy, wat fantastisch is om onderdeel van de Ferrari-familie te zijn. Hij zit al in de Formule 2 en heeft fantastische ondersteuning.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×