Geoff Willis zag terugkeer in F1 afketsen door Qadbak
We zien Geoff Willis in 2010 waarschijnlijk niet terug in de F1. De Brit vertrok in 2009 bij het team van Red Bull Racing en leek dichtbij een comeback als technisch directeur. Zijn terugkeer na het mysterieuze vertrek bij Red Bull laat voorlopig op zich wachten.
Willis was in het verleden onder andere werkzaam voor Williams en Mclaren, om later aan de slag te gaan bij Honda F1 en Red Bull Racing. Even leek hij dichtbij een contract bij Sauber, maar daar blijft Willy Rampf aan.
Willis zou gesprekken hebben gevoerd met het management van Qadbak, dat even de nieuwe eigenaar van BMW Sauber F1 leek te worden. Toen dat niet doorging en Peter Sauber de renstal overnam, werd ook de terugkeer van Willis afgeblazen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull-teambaas Mekies over 50e pole Max Verstappen: "Een indrukwekkende mijlpaal"

Visa Cash App Racing Bulls toont veel potentie in de Sprint en kwalificatie voor de Grand Prix van Singapore

Complete WK-stand F1 2026 na de Sprintrace in Singapore: Max Verstappen stijgt met stip na zege

