Gefrustreerde Raikkonen zit vast achter Massa: "Hopelijk zijn we volgende race slimmer"
NEW DELHI - De Fin Kimi Raikkonen heeft een frustrerende Indiase F1 Grand Prix achter de rug op het Buddh International Circuit. De oud wereldkampioen in dienst van het Lotus F1 team had redelijk de snelheid in zijn E30, maar zat het grootste deel van de race vast achter de Ferrari van Felipe Massa.
"Ik had een goede wagen vandaag maar ik kon er niks mee doen omdat ik niet in staat was in te halen op het rechte stuk", aldus de altijd spraakzame Raikkonen. Het was redelijk teleurstellend maar zo gaat dat. We brachten onszelf in die positie gister met de afstelling die we kozen voor de kwalificatie en daar betaalden we vandaag de prijs voor. We hadden de snelheid maar niet de juiste positie en als je dan achter iemand vastzit is er niet veel dat je kunt doen. Hopelijk kunnen we tijdens de volgende race iets slimmer zijn en onze snelheid gebruiken om wat meer wk punten te scoren."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Honda spreekt Fernando Alonso tegen na problemen met turbocompressor in Singapore

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"

Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"



