Geen 'lekker puh'-gevoel bij Lewis Hamilton: "Slechts een klein dipje"
SEPANG – Lewis Hamilton maakte afgelopen winter de veelbesproken overstap van het McLaren F1 Team naar Mercedes AMG. Velen begrepen de overstap niet maar de Brit bewees in Melbourne hun ongelijk: Hamilton kwalificeerde zich als derde en finishte als vijfde terwijl McLaren met de nieuwe MP4-28 volledig door het ijs zakte. Toch lacht de Brit niet stiekem in zijn vuistje.
“Nee, ik kijk niet naar hen en denk: 'Hier ben ik gelukkiger'”, zo zei Hamilton in Maleisië. “Ik kijk naar onze prestaties en realiseer me vooral hoe goed mijn keuze is geweest. Het team heeft een aantal fantastische stappen voorwaarts gemaakt. Laten we hopen dat deze auto gedurende het gehele jaar competitief blijft en we hem kunnen blijven ontwikkelen.”
Over zijn voormalige werkgever zei de Brit: “Zij zijn altijd zeer sterk geweest als zij een achterstand moesten goedmaken... Ik denk dat dit slechts een kleine dip is in hun reis door dit seizoen. Ik weet zeker dat zij terrein goed gaan maken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Belangrijke rol! Christian Horner feliciteert Red Bull na historische eerste zege met eigen power unit

Lewis Hamilton prijst pure talent van Fernando Alonso na besluit om door te gaan

Carlos Sainz stelt duidelijke voorwaarde aan toekomst bij Williams: "Ik wil een wereldtitel"

