Géén warm welkom! Nico Rosberg uitgejoeld bij aankomst in Silverstone + VIDEO
Er is deze week veel geschreven over het incident tussen Lewis Hamilton en Nico Rosberg tijdens de laatste ronde van de Oostenrijkse Grote Prijs Formule 1. Rosberg kampte met remproblemen en probeerde op een heel optimistische manier zijn leidersplaats te verdedigen. Het pakte verkeerd uit voor de Duitser. Hij verloor niet alleen de koppositie maar kwam slechts als vierde over de streep. Teambaas Toto Wolff was furieus en er zijn deze week heftige discussies geweest bij Mercedes F1.
Ook de Engelse fans in Silverstone hebben een eigen mening over het incident. Tijdens een interview met het Britse Sky Sports F1 werd Rosberg helemaal uitgejoeld. De Duitser was duidelijk niet opgezet en gaf hierop een sarcastische opmerking richting de “Fans”.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Juste Mulder krijgt unieke kans tijdens Grand Prix-weekend in Maleisië: "Een droom die ineens werkelijkheid wordt"

Carlos Sainz kijkt terug op zwaarste periode uit zijn F1-carrière: "Ik had het nooit verwacht"

Max Verstappen: upgrade van Mercedes maakt winnen nog lastiger



