Fransman te spreken over vooruitgang bij Pirelli: "Het gaat al veel beter"
Pirelli boekt flinke vooruitgang bij het ontwikkelen van de gloednieuwe F1-banden voor 2011. De Italianen nemen volgend seizoen het stokje over van het Japanse Bridgestone, dat afzwaait als bandenleverancier. Romain Grosjean testte tot afgelopen zondag in de Toyota F1-bolide van 2009 in Bahrein.
“We hebben een erg afwisselend programma afgewerkt met korte stints gevolgd door lange runs. Zo leren we het gedrag van de banden begrijpen. In Bahrein voelde ik meteen dat de banden beter zijn geworden in vergelijking met mijn vorige test in Monza.”
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Schumacher hekelt openlijke sollicitatie van Christian Horner bij Ferrari

Max Verstappen enthousiast over terugkeer naar Sepang: "Een geweldig circuit en veel goede herinneringen"

FIA bevestigt vier straight mode-zones voor Grand Prix van Bahrein in Sepang

Van 0,196 seconde in Baku naar tropisch Sepang: Red Bull krijgt nieuwe test
Meer nieuws
01-10
