Franse deceptie in kwalificatie: "Gewoon bizar"
Een deceptie was er gaande bij het Toro Rosso F1 Team, want de snelle Jean-Eric Vergne kwam niet verder dan het eerste gedeelte van de kwalificatie tijdens de Grand Prix van China. De Fransman behaalde een achttiende plek en dat is Toro Rosso onwaardig gezien de verwachtingen en resultaten uit de eerste GP's.
“Ik ben niet tevreden met dat resultaat. Ik weet daarom ook niet zeker wat er aan de hand is deze middag, maar we missen gewoon topsnelheid. Mijn ronde was ook niet slecht of goed te noemen, daarom willen we begrijpen waarom we te langzaam zijn”, zegt Jean-Eric Vergne.
“Alles wat we nu nog kunnen proberen is om een goede middag neer te zetten morgen en dan de wagen nog wat te verbeteren voor de komende Grands Prix. Want wat deze middag is gebeurd is gewoon bizar te noemen. Het klopt dat ik in Maleisië ook van achteren in de punten reed, maar het zal leuk zijn om eens verder vooraan te starten”.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Volg de race in Singapore LIVE! Kan Max Verstappen wéér stunten in Singapore?

Cadillac F1 is niet vooruit te branden: "Ik bleef pushen, maar het voelde alsof de auto in de laadmodus stond"

Red Bull-teambaas Mekies over 50e pole Max Verstappen: "Een indrukwekkende mijlpaal"


