Foutjes kostte Lewis Hamilton de kop: "Laatste rondje was beter tot..."
Lewis Hamilton start voor pas de tweede keer dit jaar achter teamgenoot Nico Rosberg. Waar de Duitser er met de pole vandoor ging maakte Hamilton een paar foutjes waardoor hij morgen als tweede moet starten. Geen ramp voor de regerend wereldkampioen, want vorig jaar won hij deze race vanaf de tweede plaats.
In zijn tweede run ging de Brit harder, maar die kon hij niet afmaken door de rode vlag: "Uiteindelijk is het achteraf kijken, maar het tweede rondje zag er wel veelbelovend uit. Tijdens de eerste run verloor ik tijd met het blokkeren van de banden in de hairpin en in de laatste chicane. Het laatste rondje voelde in ieder geval veelbelovend aan, maar het belangrijkste is dat Kvyat oké is."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle onthult wat Christian Horner hem vertelde over Ferrari-geruchten

Liam Lawson onthult 'sleutel tot succes' voor Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Arvid Lindblad geniet van Sepang en ziet kansen voor de race: "Ik vind dit circuit echt leuk"

