FOTO's: Toro Rosso presenteert STR4 in Barcelona
Scuderia Toro Rosso heeft vanmorgen haar 2009-bolide onthuld op het Circuit de Catalunya, Spanje. De STR4, aangedreven door een Ferrari-motor, maakte vorige week de shakedown op Adria. Het F1-team neemt vanaf vandaag deel aan de laatste groeptest voor de start van het nieuwe seizoen in Australië, eind maart. Evenals vorige jaren is de bolide ontwikkeld door Red Bull Technology en lijkt daardoor zeer op de Red Bull Racing RB5.
Afgelopen seizoen was Toro Rosso de revelatie van het jaar, door enkele geweldige prestaties van Sebastian Vettel. Teambaas Franz Tost verwacht dat het lastig gaat worden deze resultaten ook komend jaar te laten zien: "Het afgelopen seizoen was, gezien onze prestaties, zeer goed. Eerlijk gezegd was het beter dan verwacht. We behaalden het hoogst aantal punten ooit, een pole position en een overwinning. Het gaat zeer lastig worden dat komend seizoen te herhalen. Daarom is ons doel om elke zondagavond het circuit te verlaten met het idee dat we alles eruit gehaald hebben. Het resultaat is vervolgens ook afhankelijk van de concurrentie. Vanaf de eerste test in Jerez bleek de RB5 competitief en Adrian Newey en zijn team hebben een zeer sterk en veelbelovend pakket opgezet. De bolide ziet er goed uit en boekt goede resultaten, dus wij hopen dat ook te kunnen laten zien."
Komend seizoen komt Toro Rosso uit met Sebastien Bourdais en Sebastien Buemi, nadat Sebastian Vettel overgegaan is naar moederteam Red Bull Racing.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso ziet grote stap bij de Aston Martin van Adrian Newey: "We waren sneller dan de Ferrari's"

Max Verstappen was erg verbaasd over Ferrari-gok op slicks bij start op Sepang

Valtteri Bottas met de fiets vanaf Kuala Lumpur helemaal naar Singapore

