FOTO'S: Max Verstappen undercover van de ski-piste

De winterstop is ook in de Formule 1 in volle gang. Over enkele weken moet ook Max Verstappen weer aan de bak voor een nieuw en druk Formule 1-seizoen. Verstappen neemt het er goed van en is samen met zijn vriendin Kelly Piquet op ski-vakantie.
De Braziliaanse vriendin van de drievoudig wereldkampioen deelt op Instagram-kiekjes van zichzelf en Verstappen in volledig uitgedoste ski-outfit. In een compleet zwarte outfit kan Verstappen onopvallend over de piste scheuren. Om niet op te vallen moet Verstappen niet te hard skiën, straks kwalificeert hij zich nog per ongeluk voor de Super Slalom!

Bron: Instagram Kelly Piquet
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oscar Piastri verwacht dat Monza de zwakke plek van McLaren zag blootleggen: "Een compleet andere uitdaging"

Jackie Stewart prijst moderne F1-veiligheid: "Fouten kosten niet langer levens"

Netflix F1-sensatie schrijft Lando Norris af als titelkandidaat: "Het is te laat..."

