FOTO’S: Fans kleuren Grenoble rood met stil eerbetoon aan Schumacher
GRENOBLE – Na de oproep van het Ferrari F1 Team om naar het ziekenhuis te komen waar Michael Schumacher nog steeds voor zijn leven vecht, kleurde het na de oproep volledig rood. Verschillende fans uit verschillende landen brachten een schitterend stil eerbetoon aan de zevenvoudig wereldkampioen door met vlaggen en spandoeken aan te komen.
Hoewel Schumacher eind 2009 de overstap maakte naar het Mercedes F1 Team, zit voor vele Ferrrari fans de Duiter in hun hart. Zo bracht Michael Schumacher eind 2000 eindelijk weer eens een wereldtitel naar Italië om dit nog viermaal te volbrengen. Een unicum in de geschiedenis van de Formule 1.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

