Laatste nieuws
• Roxanne Lantinga naar Shoot-Out Richard Mille Young Talent Academy, waar ze een seizoen in de autosport kan winnen• Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA• Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."• Marc Márquez wint spectaculaire MotoGP-Sprintrace in Mandalika, Martin verliest de leiding na tumultueuze race• Recordtempo in de hitte van Mandalika: Guevara (Moto2) en Uriarte (Moto3) veroveren poleposition• Aanhoudende regenval dwong NASCAR om alle activiteiten op Charlotte Motor Speedway af te gelasten• Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?• Roxanne Lantinga naar Shoot-Out Richard Mille Young Talent Academy, waar ze een seizoen in de autosport kan winnen• Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA• Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."• Marc Márquez wint spectaculaire MotoGP-Sprintrace in Mandalika, Martin verliest de leiding na tumultueuze race• Recordtempo in de hitte van Mandalika: Guevara (Moto2) en Uriarte (Moto3) veroveren poleposition• Aanhoudende regenval dwong NASCAR om alle activiteiten op Charlotte Motor Speedway af te gelasten• Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?
Formule 1

Formule 1 wil beginnen in Europa: "Tegelijkertijd kunnen we op deze manier de sport in leven houden"

Door Bart26 april 2020 · 12:40 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Het mag geen verrassing zijn, maar de Formule 1 heeft uitgesproken het seizoen in Europa te willen beginnen. Dat zei directeur Ross Brawn in de vodcast van Sky Sports F1. Volgens alle berichtgevingen hoopt de F1 in juli in Oostenrijk een race achter gesloten deuren te houden. In dezelfde maand staat ook de Grand Prix van Groot-Brittannië op de kalender.

"We hebben het plan om in Europa te beginnen en dat zal zonder publiek zijn", aldus Brawn. "We hopen de fans iets positiefs te kunnen bieden. Als we tijdens deze crisis de GP-fans op enige wijze kunnen vermaken, zou dat een enorme opsteker zijn. Tegelijkertijd kunnen we op deze manier de sport in leven houden."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×