'Formule 1 verliest haar aantrekkingskracht’
De Formule 1 verliest haar aantrekkingskracht door de reglementswijzigingen van de voorbije jaren. Dat is de mening van oud-F1-coureur Patrick Friesacher. Volgens de Oostenrijker is de koningsklasse een verkeerde weg ingeslagen met de invoering van de V6 Turbomotor en de benzinebeperkingen.
“De richting waarop de Formule 1 de laatste tijd is gegaan, is niet juist. Dat moet veranderen”, aldus Friesacher tegenover het Oostenrijkse Servus TV. “De aantrekkingskracht is verminderd. Ten eerste door het geluid van de motor: de V10 en V12 waren iets speciaals. Ten tweede door de banden- en benzinesituatie. De auto’s moeten naar mijn mening zo hard mogelijk rondrijden.”
Vandaag de dag is Friesachter werkzaam als instructeur op de Red Bull Ring.
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Voormalig F1-wereldkampioen verdedigt Red Bull na opvallende rolverdeling Verstappen - Hadjar

Lance Stroll in felle discussie met marshal na vroegtijdige uitvalbeurt in Bakoe

Franco Colapinto reageert op harde woorden Lando Norris na crash in Bakoe

Max Verstappen betwijfelt of betere startplek genoeg was geweest tegen George Russell
Meer nieuws
28-09

