Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Formule 1 verlengt contract met Abu Dhabi tot en met 2030

Door Bart9 december 2021 · 12:40 uur1 min lezen

De Grand Prix van Abu Dhabi staat ook de komende negen seizoenen op de F1-kalender. De Formule 1 heeft vandaag bekendgemaakt dat het contract met het Abu Dhabi Sports Management is verlengd tot en met 2030. Dit weekend zal de ongekend spannende strijd om de wereldtitel op het circuit van Yas Marina worden beslist.

Het circuit van Yas Marina is dit jaar op drie punten aangepast en het rondje is een stuk sneller geworden. De bochten die zijn veranderd, zijn de hairpin bij bocht 8, het eerste gedeelte van bocht 11 en het hotelgedeelte bij bocht 17.

F1-directeur Stefano Domenicali is zeer verheugd met de contractverlenging met Abu Dhabi. "We kijken enorm uit naar deze historische seizoensfinale. Deze promoter weet er altijd een gigantische show van te maken om het seizoen af te sluiten. Dat samen met de aanpassingen aan het circuit zorgt ervoor dat we uitkijken naar de komende jaren."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×