Formule 1: Nog een last-minute wissel: Marussia vervangt Max Chilton
Na de vervanging van Kamui Kobayashi door Andre Lotterer bij het Caterham F1 Team heeft ook concurrent Marussia een verandering doorgevoerd: op Spa-Francorchamps neemt Alexander Rossi het stoeltje in van Max Chilton. De Amerikaan is sinds enkele weken test- en reservecoureur van het team en mag direct zijn racedebuut maken. Chilton wordt vervangen wegens ‘contractuele problemen’.
Teambaas John Booth legt uit: “Hoewel het niet onze intentie was om Alexander de gelegenheid te bieden om dit jaar te racen, zijn we onder deze omstandigheden blij hem de kans te bieden zijn Grand Prix-debuut te maken tijdens de GP van Belgie op Spa-Francorchamps. Natuurlijk hopen we zo snel mogelijk terug te keren naar onze normale line-up, maar nu wensen we Alexander succes.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sebastian Vettel sluit F1-rentree niet uit: “Sta open voor wat er op mijn pad komt”

Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"



