Laatste nieuws
• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit
Formule 1

Formule 1 Grand Prix van China uitgesteld vanwege de uitbraak van het Coronavirus

Door Bas Kaligis12 februari 2020 · 13:06 uur1 min lezen

Vandaag werd bekend dat de Formule 1 Grand Prix van China, die gepland stond voor 17-19 april in Shanghai, is uitgesteld vanwege de uitbraak van het Coronavirus. De World Health Organisation (WHO) heeft grote zorgen over de uitbraak van het virus. Er zijn inmiddels ruim 45.000 mensen besmet met het Coronavirus en er zijn al 1100 mensen aan overleden. Omdat de betrokken partijen van de GP van China de gezondheid en veiligheid van de teamleden, deelnemers en fans willen waarborgen zijn het overkoepelende autosportorgaan de FIA, Liberty Media, Juss Sports Group de organisatie van de Formule 1 en de Chinese Automobile en Motorcycle Federatie (CAMF) en de Chinese autoriteiten gezamenlijk tot dit besluit gekomen.

De Formule 1-race zal mogelijk op een latere datum in dit seizoen verreden worden. Al is deze met 22 races bomvol. Na de Grand Prix van China gaat de Formule 1 naar Europa met als eerste stop de Grand Prix van Nederland op het vernieuwde Circuit van Zandvoort.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×