Formule 1: "Een goed voorbeeld waartoe ik in staat ben met een solide auto"
Sergio Perez stond al weken onder druk bij het McLaren F1 Team wegens uitblijvende resultaten maar in de Grand Prix van India liet de Mexicaan zien waartoe hij in staat is. Op knappe wijze reed de jongeling naar voren, om uiteindelijk voor Lewis Hamilton als vijfde over de meet te komen. Dat resulteerde in een flinke vertrouwensboost, die meegenomen wordt naar Abu Dhabi, waar komend weekend geracet wordt.
“De Grand Prix van India was mijn sterkste prestatie van het seizoen en een goed voorbeeld van waartoe ik in staat ben wanneer ik een solide auto onder me heb. Daardoor was ik in de gelegenheid om mijn opponenten te pushen en druk uit te voeren. Ik heb van het gehele weekend genoten”, erkende Perez. “Het is geen verrassing dat ik die vorm mee wil nemen naar Abu Dhabi. Het Yas Marina Circuit is een van de meest indrukwekkende circuits ter wereld. De eerste twee sectoren zijn geweldig leuk om te rijden terwijl de laatste sector wat lastiger is. Dat deel is een stuk langzamer en vereist veel precisie.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

LIVE-TIMING Grand Prix van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE

Mercedes maakt opvallende keuze voor Singapore ondanks officiële hittewaarschuwing: "Prestaties boven comfort"

Kimi Antonelli twijfelt nog over effect van Mercedes-update: "We weten niet echt of we er sneller of langzamer door zijn"


