Formule 1: "2014 de grootste technische verandering uit de geschiedenis"
De Formule 1-seizoensfinale is nog maar net achter de rug, of we kijken alweer reikhalzend uit naar 2014. Met goede redenen, want komend jaar treedt het nieuwe motorenreglement in werking, wat tevens vele aerodynamische veranderingen met zich meebrengt. De F1-teams moeten met een geheel nieuw ontwerp op de proppen komen, waardoor er de nodige verrassingen zich kunnen voordoen.
“Het is niet overdreven door te zeggen dat 2014 de grootste technische verandering uit de geschiedenis van deze sport met zich meebrengt”, aldus Mercedes Motorsportbaas Toto Wolff, die erkende dat de grote teams nog altijd een voordeel hebben vanwege de beschikbare middelen: “Maar 2014 wordt ook het jaar van de innovatie, waarin kleinere teams met een sterk concept en goede ideeën kunnen overwinnen.”
Toro Rosso-teambaas Franz Tost deelde die mening niet geheel: “De geschiedenis laat zien dat er weinig grote veranderingen in de rangorde plaatsvinden, omdat de topteams met al hun mogelijkheden veel sneller op de uitdagingen kunnen inspringen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

SILLY-SEASON: Schumacher: Liam Lawson raakt zitje bij Racing Bulls kwijt aan Nikola Tsolov

Arvid Lindblad knokt zich vanaf laatste plaats naar de punten: "Iedereen heeft perfect werk geleverd"

Esteban Ocon over softwarechaos in Maleisië: "Ik heb Windows opnieuw opgestart en alles werkte weer!"

