FIA incasseert bijna 15 miljoen euro inschrijfgeld: Mercedes dokt het meeste met 3,9 miljoen, wat betaalt Red Bull?
Het is geen geheim dat de Formule 1 niet voor koopjesjagers is. Naast de teams en coureurs deelt ook de FIA ook aardig mee. Het Duitse Sport.de meldt dat de internationale autosport federatie 14,7 miljoen euro aan inschrijfgeld ontvangt. Het bedrag wisselt per team en wordt berekend op basis van het behaalde aantal WK-punten.
Mercedes moet het meeste betalen om in 2018 weer aan de start van Formule 1 te staan. De Zilverenpijlen moeten 3,9 miljoen euro betalen. Ferrari staat op de tweede plaats met 3,1 miljoen. Red Bull (2,3 miljoen), Force India (1,4 miljoen) en Williams (861 duizend) volgen op gepaste afstand.
De teams van McLaren en Sauber hoeven het minst te betalen aan de FIA. De Britse renstal kent 587 duizend euro inschrijfgeld, Sauber krijgt een rekening van 457 duizend euro.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

In groot contrast met Max Verstappen kreeg Isack Hadjar geen kans: "Het was echt een nachtmerrie"

Max Verstappen krijgt de aankomende drie races een andere race-engineer

Zak Brown grijpt hard in na botsing tussen Lando Norris en Oscar Piastri in Singapore

