Laatste nieuws
• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão
Formule 1

Ferrari wordt onverslaanbaar: "Met daarbij de waarschuwing..."

Door Casper Bekking7 september 2011 · 18:37 uur1 min lezen

Het Ferrari F1 Team heeft uitermate veel vertrouwen in de toekomst. Dat heeft teambaas Stefano Domenicali laten weten. De Italiaan gaf aan bezig te zijn met het bouwen van een geweldige basis voor de toekomst, waarbij de Scuderia onverslaanbaar zou moeten worden.

"We zijn ervan overtuigd dat dit ons laatste teleurstellende seizoen is", aldus Domenicali tegenover Repubblica. "Jean Todt heeft veel gewonnen maar hij had tijd nodig om een winnend team op te bouwen met een uitmuntende balans. Ik heb hetzelfde doel en ben optimistisch voor de toekomst. Met deze Red Bull... het klinkt gek maar ik ben ervan overtuigd dat wij aan de basis bouwen om een onverslaanbare structuur te creëren. Met daarbij de waarschuwing: geen eenzame rijders met een helm zoals bij Red Bull, maar een echt team. Alonso gelooft in dit project. Hij heeft getekend tot 2016, hij zit midden in zijn carrière. Een winnaar zoals hij zou dat niet doen als hij niet in het project gelooft."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×