'Ferrari en Renault zijn van plan om 2015 te laten schieten'
Mercedes heeft dit jaar de Formule 1 gedomineerd. Het fabrieksteam had een geweldige wagen gebouwd, maar vooral de motor was fantastisch. Alleen Daniel Ricciardo kon zich tussen het geweld van de Mercedes aangedreven teams worstelen. Voor 2015 lijkt de dominantie voort te duren, want in het motorenreglement gaat niet veel veranderen. Renault en Ferrari zouden daarom verder kijken dan 2015.
Volgens verschillende bronnen in de paddock, waaronder Sky F1, hebben zowel Ferrari als Renault de hoop al opgegeven dat zij Mercedes in 2015 gaan verslaan. Ook Honda lijkt niet te verwachten dat zij een betere motor dan Mercedes gaan bouwen. Daarom zouden motorenleverenciers inzetten op een grote reglementswijziging voor 2016, vooral gericht op de motoren. Om het reglement te wijzigen moeten meer dan 50% van de teams voor de wijziging stellen. Dit lijkt een formaliteit, want er rijden volgend jaar slechts vier van de tien teams, eventueel elf, met Mercedes motoren. De dominantie van Mercedes kan dus al heel snel over zijn.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Liam Lawson zat zonder boordradio tijdens chaos in Maleisië: "Ik wist niet of ik mocht inhalen of wat ik überhaupt mocht doen"

Werkt de Red Bull van Sepang ook op Marina Bay? Wat Verstappen in Singapore nodig heeft

Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"

