Laatste nieuws
• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"• De belangrijkste technische factoren die de Grand Prix van de Verengde Staten bepalen• LIVE-TIMING: kan Max Verstappen stunten in de Grand Prix van de Verenigde Staten? Check Max Verstappen LIVE in Austin• Ferrari grijpt naast poleposition in Austin: Fred Vasseur ziet kansen op herstel tijdens Amerikaanse Grand Prix• Hoe laat is de Formule 1 in Austin? Dit zijn de Nederlandse starttijden, let op de wintertijd!!• Lewis Hamilton ruikt kansen bij Ferrari in Austin: Britse wereldkampioen mikt op felbegeerd podium• Alisha Palmowski kroont zich tot F1 Academy-kampioen met drie races te gaan: "We hebben het gedaan! Het is ongelooflijk"• Laurent Mekies ziet kansen voor Red Bull in Austin: "Zowel Max als Isack deden mee om poleposition"
Formule 1

Fernando Alonso trainde minder door fysieke klachten: "Minder dan normaal"

Door Wim Boekel1 december 2014 · 16:08 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises United States Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Fernando Alonso had dit jaar een lastig jaar in de Formule 1. De Ferrari F1-bolide kon niet op tegen de Zilverenpijlen en de Spanjaard kon geen enkele overwinning mee naar huis nemen. Het leidde tot veel frustratie bij de F1-coureur.

Het blijkt nu na afloop van het seizoen, dat het ook fysiek een lastig jaar was voor de Spaanse coureur. De tweevoudig wereldkampioen kon dit jaar minder aan zijn conditie en spierkracht werken. Via twitter vertelt de coureur uit Oviedo: “2014 was fysiek een moeilijk jaar. Door kleine complicaties kon ik minder dan normaal trainen. Vandaag begint het seizoen 2015. We hebben nu twee maanden om terug te komen.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×