Fernando Alonso rekenwonder: "Als we elke twee weken anderhalve sneller gaan"
Het moet toch lastig zijn voor Fernando Alonso om te zien hoe goed de Ferrari's het doen en hoe slecht hij er zelf voor staat met zijn McLaren Honda F1. Voorlopig laat de tweevoudig wereldkampioen van irritatie nog niks merken, al is hij natuurlijk niet blij met zijn achttiende startplaats voor de race van morgen.
"Het is zwaar om in het eerste deel van de kwalificatie al af te vallen, maar als we dit vergelijken met Australië hebben we een grote progressie geboekt. Ik vind persoonlijk dat we erg veel vooruitgang maken. Als we elke twee weken anderhalve seconde sneller gaan, staan we over drie of vier races de eerste plaatss!", aldus een lachende Fernando Alonso.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit deze serie: Formule 1

Allan McNish - Audi F1: "“Het is teleurstellend om voor de tweede race op rij in de laatste ronde de punten mis te lopen"

VIDEO Tom Coronel: "Als Max Verstappen dit seizoen een race wint, vreet ik een bezemsteel op"

STAND WK Formule 1: hoe is de stand van zaken voor Max Verstappen na zijn zege in Sepang?

Max Verstappen legt bijna mislukte start uit na probleem met Red Bull-power unit
Meer nieuws
06-10


