Fernando Alonso geeft reactie op de nieuwe AMR23: "De AMR23 ziet er ongelooflijk... "

De start van het Formule 1 seizoen nadert. Alle teams lanceren hun nieuwe bolides en samenwerkingen. Fernando Alonso is ook een nieuwe samenwerking aangegaan. Hij racet dit seizoen voor het Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ Team en gaat samen met teamgenoot Lance Stroll strijden in het wereldkampioenschap F1. De Spanjaard kijkt uit naar het nieuwe seizoen.
"Ik heb altijd gezegd dat ik de ambitie kon zien die bij Aston Martin straalt", zei Fernando Alonso. "En nu we de wagen lanceren in deze gloednieuwe fabriek, denk ik dat iedereen de omvang van de ambitie en vastberadenheid in het hart van deze organisatie kan zien."
"Net zo belangrijk is de auto en de AMR23 ziet er ongelooflijk compact en zeer efficiënt uit. Ik was aangenaam verrast toen ik voor de eerste keer testte in de wagen van vorig en ik denk dat we samen heel wat prestaties kunnen leveren. Ik kan niet wachten om te beginnen."
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

