Fernando Alonso droomt nog over derde wereldtitel in de Formule 1: “Eerste en enige prioriteit”

Fernando Alonso blijft ook de komende seizoenen nog actief in de koningsklasse van de autosport. De 43-jarige coureur uit Oviedo blijft tot minstens 2026 rijden voor Aston Martin en heeft zijn droom van het behalen van een derde wereldtitel nog niet in de koelkast gezet.
Na zijn twee opeenvolgende kampioenschappen kwam Alonso meerdere keren tergend dicht bij het winnen van zijn derde, vierde en vijfde kampioenschap. Met een handjevol extra punten had hij bijvoorbeeld vijfvoudig kampioen geweest.
Terwijl zijn laatste Grand Prix-overwinning werd gescoord tijdens de Spaanse Grand Prix in 2013, geeft Fernando Alonso de hoop op een derde titel niet op. In gesprek met titelsponsor Cognizant geeft Alonso aan de komende jaren geen andere raceklassen te rijden om zich in zijn totaliteit te kunnen richten op het behalen van zijn ultieme doel: "Ik ben nu heel erg gefocust op Formule 1. De komende twee of drie jaar wil ik de derde wereldtitel winnen. Dat is op dit moment mijn eerste en enige prioriteit."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sergio Pérez over steun van Mexicaanse fans ondanks moeilijke start bij Cadillac

Johnny Herbert ziet Verstappen als onmisbare ster van de Formule 1: "Hij doet miljoenen mensen over de hele wereld nog steeds versteld staan”

Christian Horner blikt terug op Liam Lawson-promotie: "Hij had nooit gepromoveerd mogen worden"


