Felipe Massa: "Ik kan me niets herinneren van het ongeluk"
Felipe Massa wil zo spoedig mogelijk terugkeren in de Formule 1. De Braziliaan crashte tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Hongarije zwaar, en werd vandaag uit het ziekenhuis ontslagen. Negen dagen na zijn levensbedreigende situatie vloog hij weer terug naar huis, en de F1-coureur gaf vandaag zijn eerste persconferentie.
Aan het einde van de persconferentie gaf Massa nog een dankwoord: "Ten eerste wil ik God bedanken. En vervolgens de doktoren op het circuit en in het ziekenhuis, want zij hebben veel voor me gedaan. Ook Dino Altmann, die samen met mijn familie is overgekomen vanuit Brazilië, heeft veel betekend in de afgelopen tijd. Ook wil ik iedereen bedanken die voor me gebeden heeft en die me een bericht hebben gestuurd."
"Ik kan me niets herinneren van het ongeluk, en daarom moesten de doktoren me uitleggen waarom ik in het ziekenhuis lag", begon Massa. "Toen ik Rob Smedley zag vroeg hij me of ik nog wist dat Rubens voor me zat, maar het enige wat ik nog weet is het einde van mijn snelle ronde in Q2, en vanaf toen werd het zwart. Dat is moeilijk uit te leggen. Ik voel me nu in elk geval stukken beter en wil zo snel mogelijk opknappen om weer plaats te nemen achter het stuur van de Ferrari. Michael gaat het zeker goed doen... in mijn auto. Hij heeft mijn advies niet nodig, hij heeft me juist heel veel tips gegeven gedurende mijn carrière. Hij weet hoe hij moet winnen en hij is geweldig. Hij is de beste keuze om mij te vervangen en ik weet zeker dat iedereen blij is dat hij weer terug op de baan is. Al hoop ik natuurlijk dat ik ook snel weer zijn plaats kan overnemen."
Aan het einde van de persconferentie gaf Massa nog een dankwoord: "Ten eerste wil ik God bedanken. En vervolgens de doktoren op het circuit en in het ziekenhuis, want zij hebben veel voor me gedaan. Ook Dino Altmann, die samen met mijn familie is overgekomen vanuit Brazilië, heeft veel betekend in de afgelopen tijd. Ook wil ik iedereen bedanken die voor me gebeden heeft en die me een bericht hebben gestuurd."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
More news
17-08
