Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
UITSLAG

Fabienne Wohlwend pakt pole bij W Series in Misano: Beitske Visser start in kansrijke positie + UITSLAG

Door Patricia Kloosterman8 juni 2019 · 11:10 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Fabienne Wohlwend mag in Misano vanaf pole starten in de race voor de W Series. In eerste instantie zette Beitske Visser de snelste tijd neer, maar Jamie Chadwick en Wohlwend wisten daar onderdoor de te komen.

Voor Beitske Visser is de derde plaats een goede uitgangspositie. Ze wist de vorige race in Zolder te winnen. En later vandaag gaat ze opnieuw proberen de winst te pakken.

P
Patricia Kloosterman
RaceXpress editorial
Meer over F1→
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×