F1-paus hoop op een moeilijk seizoen voor de wereldkampioen
Het is algemeen bekend dat ze goed overeenkomen, maar voor het welzijn van zijn sport wil Bernie Ecclestone dat Sebastian Vettel het moeilijk heeft in 2012. De Red Bull-rijder heeft de voorbije 2 wereldkampioenschappen gewonnen en won vorig seizoen zijn titel zelfs ver voor het einde van het seizoen. "Het was niet goed. De enige persoon die daarbij niet akkoord is, is Vettel. Maar ik denk dat iedereen anders er mee akkoord gaat dat het niet spannend was." zei de F1-paus.
Bernie Ecclestone maakte ook de nieuwe overeenkomst met communicatiebedrijf Tata bekend. Het doel daarvan is om de F1 te moderniseren omdat de 81-jarige zelf toegeeft dat hij "oud aan het worden is" en "aan het slapen" was tijdens het nieuwe digitale tijdperk. Belangrijker nog, Ecclestone hoopt op een beter show in 2012. "Ik ben verbaasd dat onze TV-cijfers op het eind van het seizoen niet gekelderd zijn met de dominantie van Vettel. Alle andere teams moeten meevechten dit jaar".
Uiteindelijk komt de F1-baas ook nog terug op het feit dat er geen Italiaan in de Formule 1 rijdt: "Het is eigenlijk niet zo belangrijk. Als Ferrari wint, maakt het eigenlijk geen verschil of er een Italiaan rijdt of niet."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sergio Perez spreekt van ‘een van mijn beste weekenden’ ondanks puntenloze race in Bakoe

Andrea Stella: nog meer nieuwe onderdelen voor McLaren

Isack Hadjar maakt zich niet druk om extra regels na polsblessure: "Ik ben geen vijf jaar oud"

