"F1 is een droom voor mij, gezien mijn ervaring met Ferrari en Toyota sluit ik niet uit.."
Andrea Caldarelli werd genoemd als potentiële coureur voor het Caterham F1 Team tijdens de Grand Prix van Italië. De Italiaan werd genoemd als vervanger voor Kamui Kobayashi, omdat Roberto Merhi onvoldoende kilometers maakte voor een definitieve superlicentie tijdens eerste vrije training van de Grand Prix van Italië.
Toch sluit de coureur een carrière in de Formule 1 niet uit: “Het is duidelijk dat de Formule 1 een droom voor mij is en gezien mijn ervaring met Ferrari en Toyota sluit ik niet uit dat ik op een dag terug in de auto ben. Maar voor het moment zeker niet.”
De 24-jarige werd genoemd omdat hij goede banden heeft met teambaas Manfredi Ravetto. De coureur die reeds de F1-bolides van Toyota en Ferrari testte zegt nu dat Suzuka geen optie is vanwege de clash met het Japanse Super GT. Andrea Caldarelli zegt hierover zelf tegen Speed Week: “Ik kan het categorisch uitsluiten, omdat tijdens hetzelfde weekend een GT-race in Thailand is en dat is een absolute prioriteit voor mij.” De Italiaan rijdt in deze serie voor TOM’s Lexus en in Thailand wordt de voorlaatste ronde verreden.
Toch sluit de coureur een carrière in de Formule 1 niet uit: “Het is duidelijk dat de Formule 1 een droom voor mij is en gezien mijn ervaring met Ferrari en Toyota sluit ik niet uit dat ik op een dag terug in de auto ben. Maar voor het moment zeker niet.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

