F1-coureurs hebben moeite met nieuw asfalt: “Iedereen had het moeilijk met de banden”

Oscar Piastri had een positieve start van het weekend op Monza. Met veelbelovende prestaties sloot hij de sessies af als zesde en vierde. De McLaren-coureur reed aardig wat rondjes en probeerde vooral de relatie tussen het nieuwe asfalt en het rubber van Pirelli te testen.
“We hebben een behoorlijke vrijdag gehad, ik denk dat de snelheid er goed uitziet”, steekt Piastri na afloop van de sessies van wal in een persbericht van zijn team.
“Het wordt voor iedereen erg moeilijk met de banden, dus we zullen hard werken om ervoor te zorgen dat we onze prestaties kunnen maximaliseren. Ik denk dat de race dit weekend vrij interessant zal worden vergeleken met wat we normaal in Monza zien.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Christian Horner mist rivaliteit in de Formule 1 en zegt dat Toto Wolff het makkelijk heeft

Cadillac F1 lonkt naar Esteban Ocon; Valtteri.Bottas vreest voor Formule 1-zitje ondanks doorlopend contract

Max Verstappen neemt het op voor teamgenoot Chris Lulham na online haat: "Geen plek voor dit soort misbruik in onze sport"




