Enzo Fittipaldi blijft bij Prema voor het ADAC en Italiaanse Formule 4 kampioenschap
De 16-jarige Enzo Fittipaldi zal voor het tweede jaar op rij voor Prema rijden in het ADAC en Italiaans Formule 4 kampioenschap, maar de Braziliaan blijft wel onderdeel van de Ferrari Driver Academy.
“Ik kijk erg uit naar het nieuwe seizoen en ben erg blij om weer samen te kunnen werken met een topteam als Prema. Afgelopen jaar zeer positief en ik heb er vertrouwen in dat dit ook weer een jaar wordt om te onthouden. Ik kijk uit naar de start van het seizoen”, aldus Fittipaldi.
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

LIVE-TIMING Grand Prix van Bahrein: pakt Max Verstappen de polepositie? Volg de rondetijden LIVE

Collega Formule 1-teambazen steunen Fred Vasseur na onrustige week bij Ferrari: "Hij is de juiste persoon"

Ondanks grote Mercedes-update in Maleisië toch angstig voor Max: "Op dit moment ziet Verstappen er erg snel uit"

Teambazen onder de indruk van GP in Maleisië: "Bij aankomst stond er Welcome to Bahrain"
Meer nieuws
03-10
