Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Einde verhaal? 'Daniel Ricciardo past niet in cockpit 2014 Red Bull F1'

Door Casper Bekking29 augustus 2013 · 08:06 uur1 min lezen

De carrière van Daniel Ricciardo bij het Red Bull F1 Team is nog niet eens officieel begonnen maar de Australiër heeft nu al met een tegenslag te maken gehad. De talentvolle coureur, volgens velen de nieuwe teamgenoot van Sebastian Vettel bij het kampioensteam, zou namelijk niet lekker in de cockpit van de RB10 passen. Dat melden diverse Duitse en Italiaanse media.

Ricciardo zou deze week in het hoofdkwartier van het team in Milton Keynes een stoeltje hebben laten schuimen voor de nieuwe bolide van het team. Ontwerper Adrian Newey staat echter bekend om zijn smalle ontwerpen. Vanwege de komst van de nieuwe V6-motor en het ERS is het geheel in 2014 nog smaller dan dit jaar het geval is. Hoewel Ricciardo iets kleiner is dan de huidige rijder Mark Webber, schijnt hij over bredere heupen te beschikken, waardoor hij niet lekker in de auto past.

In hoeverre dit zeer hinderlijk is en een rol gaat spelen in het uiteindelijke beslissingsproces van het team, moet de komende weken blijken.

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×