Laatste nieuws
• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit• Waarom F1-races op zulke vreemde tijden starten: de tijdzone-puzzel achter de kalender• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit• Waarom F1-races op zulke vreemde tijden starten: de tijdzone-puzzel achter de kalender
Formule 1

Een weekend om snel te vergeten voor Sauber

Door Edwin Schimmel18 april 2010 · 12:04 uur1 min lezen

SHANGHAI – Het weekend in Shanghai voor de Grand Prix van China had voor het Formule 1 team van Sauber niet teleurstellender kunnen verlopen. Na een teleurstellende kwalificatie waarin de C29 bolide niet verder kwam dan de vijftiende en zeventiende positie was het vandaag na acht ronden al voorbij voor het team. De Japanner Kobayashi werd in de eerste ronde getorpedeerd door een spinnende Liuzi in de Force India en zijn Spaanse teamgenoot De la Rosa moest in de achtste ronde opgeven nadat zijn Ferrari motor de geest gaf.

“Natuurlijk ben ik zwaar teleurgesteld”, aldus De la Rosa na afloop. “We maakte de juiste banden keuzes. Toen het ging miezeren bleef ik buiten op de slicks. Ik genoot ervan mensen in te halen en op een gegeven moment lag ik netjes op de vierde plek. Als je in zo’n positie zit moet je gewoon finishen. We hebben een geweldige kans gemist. Ik weet niet precies wat er is gebeurd, ik voelde dat er iets mis was met de motor en deze stopte er dan ook mee in bocht negen.”

“Het is zo ontzettend jammer”, zegt Kobiyashi zwaar teleurgesteld. “De baan condities waren erg moeilijk vandaag en dat schept altijd mogelijkheden, ook al start je niet echt vooraan. Ik weet zeker dat we hier punten hadden kunnen scoren. Mijn start was goed, maar na een paar bochten vloog de auto van Liuzzi bij me naar binnen en toen lag ik eruit.”

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×