Ecclestone maakt het voor dertiende team nu al lastig
Het nog te benoemen dertiende F1-team kan zijn borst alvast natmaken. Bernie Ecclestone verwacht van de in 2011 debuterende renstal een bedrag van maarliefst 19 miljoen euro. Daarmee moeten de teams bewijzen over voldoende financiële middelen te beschikken.
De drie nieuwe teams van 2010. Lotus, HRT en Virgin, krijgen nog financiële steun van Ecclestone, maar dat zal niet nogmaals gebeuren: “We hebben ze gezegd dat ze kunnen stoppen als ze geen negentien miljoen euro neer kunnen leggen. Als ze dat nu niet lukt, dan gaat het ze nooit lukken.”
Na het afhaken van ART is van Cypher, Stefan GP en Epsilon Euskadi bekend dat ze werken aan een F1-debuut. Slechts een van hen zal er daadwerkelijk bij zijn in 2011.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


