Drama Lotus F1 Team houdt aan: testdag vroegtijdig afgelopen na binnenbrandje
SAKHIR – Het Lotus F1 Team heeft de tweede dag van de slottest in Bahrein vroegtijdig moeten afbreken. Voor de tweede dag op rij haalt de formatie uit Enstone niet het einde van de dag. Gisteren kampte het team met problemen met de nieuwe uitlaten, waardoor zij in de avonduren de oude uitlaten monteerden in de hoop vandaag waardevolle kilometers te kunnen maken. Helaas kwam het wederom niet zo ver.
Pastor Maldonado zorgde na de lunch voor een rode vlag toen hij zijn E22 met een binnenbrandje aan de kant moest parkeren. De schade bleek te groot en de oorzaak kon niet snel gevonden worden, waardoor het team opnieuw niet veel ronden kon rijden. Op beide dagen kwam de Lotus niet verder dan het teleurstellende aantal van 31 ronden.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lance Stroll moet zich melden bij de stewards na mogelijke overtreding tijdens kwalificatie in Maleisië

Lewis Hamilton verwacht loodzware race in Maleisië: "Elke kleine slip bepaalt hoelang je met een set banden doet"

Hadjar kan niet genieten van P3 door gridstraf: "Ik heb er vertrouwen in dat we door het veld komen"

