Dr. Helmut Marko: “We zijn het snelste team zo lang Mercedes achter de feiten aan blijft lopen”
Uitgegeven door Luke Merkx • 27 maart 2021 10:28
Red Bull Racing adviseur Dr. Helmut Marko laat zich positief uit over de kansen van de Oostenrijke renstal voor het nieuwe seizoen. De collega van Max Verstappen denkt dat Red Bull momenteel het snelste team op de grid is. “Het ziet ernaar uit dat we zowel in de long-runs als bij het zetten van een snelle ronde het beste pakket hebben.”
“Om de titel te winnen heb je een competitieve auto nodig onder alle omstandigheden”, aldus Marko. “En ik denk dat we zo’n auto hebben dit jaar. Op aerodynamisch vlak konden we beter door ontwikkelen omdat de nieuwe Honda-krachtbron compacter is.”
Concurrentie van Mercedes gering?
Tegenover nieuwsblad Kronen Zeitung, zegt Marko het volgende: “De achterkant van de W12-bolide van Mercedes ziet er niet stabiel uit. Ik denk dat wij de beste auto hebben, maar als Mercedes de problemen opgelost krijgt zal het er wellicht anders uitzien.”





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.