Laatste nieuws
• MotoGP: De spanning is om te snijden! Marco Bezzecchi wint in Mandalika, terwijl Jorge Martin leiding terugpakt van Marc Márquez• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• MotoGP: De spanning is om te snijden! Marco Bezzecchi wint in Mandalika, terwijl Jorge Martin leiding terugpakt van Marc Márquez• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"
Formule 1

Dr. Helmut Marko bevestigt dat er meer PK's voor Max Verstappen aankomt: "Honda belooft meer vermogen"

Door Wim Boekel19 maart 2019 · 16:04 uur1 min lezen

Red Bull reed met de Honda-motor in Australië direct naar een goed resultaat. Max Verstappen behaalde meteen een podium tijdens de opening van het Formule 1-seizoen. Wat wel duidelijk is, is dat het team met de Honda-motor nog wat vermogen tekort komt. Volgens Dr. Helmut Marko gaan de Japanners dat oplossen.

“Het management dat in Melbourne aanwezig was, beloofde ons dat er snel meer vermogen aankomt”, bevestigde de Oostenrijker over de Honda-motor. “Als de vermogenstoename significant is, willen we niet wachten tot race acht. We zouden in dat geval een straf voor deze race voor lief nemen. Het is aan ons om het chassis te ontwikkelen om de mensen voor ons in te halen.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×