De immense druk op een Formule 1 coureur: "Week in, week uit sterk presteren"
Lewis Hamilton kan de komende jaren meestrijden om de wereldtitel, mits hij de zaken in zijn hoofd op orde krijgt. Dat is de mening van oud-Formule 1-coureur en commentator Martin Brundle. Afgelopen seizoen kende McLaren F1-rijder Hamilton misschien wel het slechtste jaar uit zijn carrière. Veelvuldig stond de Brit in de schijnwerpers wegens vreemde incidenten op en naast de baan. Uiteindelijk won hij drie GP’s maar eindigde ruim achter teamgenoot Jenson Button in het kampioenschap.
“Het lijkt me duidelijk dat de snelheid en toewijding van Lewis niet ter discussie staan”, aldus Brundle in The Guardian. “Het is de vraag of hij een mind-set kan vinden waarmee hij week in, week uit sterk kan presteren. In bijna elke sport zit 90% van de prestaties in het hoofd. Ik heb hem dit jaar geobserveerd en hij moet alles in zijn hoofd op een rijtje krijgen. Hij weet hoe hij moet remmen en gas geven, dat is duidelijk.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Dani Juncadella baalt van fout in openingsronde: “Ik ging van eerste naar laatste”

Isack Hadjar verandert van mening over sprintraces en is kritisch: “Het is gewoon onmogelijk. Je moet puur geluk hebben"

Ondanks onrust in Midden Oosten: FIA-president Mohammed Ben Sulayem zegt dat races in Qatar en Abu Dhabi doorgaan

