De F1 snakt naar een pauze! "Ik kijk ernaar uit om deze winter een pauze te nemen na het langste seizoen in de geschiedenis van de sport"

Fernando Alonso is blij dat het langste seizoen in de geschiedenis van de Formule 1 er nu opzit. Hij heeft het seizoen met twee achtereenvolgende finishes in de WK-punten beëindigd. Hij hoopt dat 2025 een beter jaar gaat worden en dat de moeilijkheden van dit jaar in iets positiefs worden omgebogen.
"Het is voor ons een positief einde van het seizoen geweest met twee races die we in de punten eindigden in Qatar en nu hier in Abu Dhabi", zei Fernando Alonso. "We moesten een perfecte race rijden en we profiteerden van enkele fouten van onze rivalen om ons heen. Ik kijk ernaar uit om deze winter een pauze te nemen na het langste seizoen in de geschiedenis van de sport. We kunnen resetten en leren van alle moeilijkheden en deze toepassen op volgend seizoen. We hebben een aantal geweldige nieuwe toevoegingen om in 2025 bij het team te verwelkomen en ik ben enthousiast over wat gaat komen", zei Fernando Alonso in een verklaring van het team na afloop van de laatste Grand Prix van het seizoen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

VIDEO: Jan Lammers na zege Max Verstappen: "Ongelofelijk knap wat Red Bull heeft gedaan"

Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"

George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore



