De eerste keer op het Circuit Gilles Villeneuve “Ik heb er van genoten”
MONTREAL - Voor Romain Grosjean was het zijn allereerste keer dat hij met een F1-bolide over het Canadese circuit Gilles Villeneuve heeft gereden. Toch was het niet allemaal koek en ei voor de Britse renstal van Lotus, want de Fransman reed zowel in de eerste vrije training als tweede sessie de viertiende tijd. Enigszins teleurstellend na de goede prestaties in de voorbije weken.
“Dit was mijn eerste keer op het Circuit Gilles Villeneuve in Montreal en ik heb er van genoten”, aldus Grosjean. “Het is zeker geen gemakkelijk circuit. Het weer was ook niet wat we hadden verwacht voor het weekend, daarom balen we echt dat we niet in warmere omstandigheden rijden.”
“We hebben veel tijd gespendeerd om meer te weten te komen over de wagen en hoe deze reageert op de verschillende set-ups. Hierdoor hebben we veel goede data kunnen verzamelen maar we moeten zaterdag wel net zo hard werken als we op vrijdag hebben gedaan, ook al gaan de temperaturen omhoog. De wagen voelt goed en we hebben ook nog een aantal ronden gereden op de superzachte banden, dus kunnen we terug kijken op een nuttige dag.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA

Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."

Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?



